top of page

Kapitono taksi

„Kapitono Taksi“ yra modernus ir patikimas taksi, kuriuo suteikiame patogias ir saugias keliones visame Neringos mieste.


Mes dirbame visą parą, todėl galime užtikrinti, kad keleiviai visada gali kreiptis į mus, kai reikia patogios ir saugios taksi paslaugos. Mes taip pat siūlome specialius pasiūlymus ir nuolaidas, kad būtų patogu ir prieinama keleiviams. Pasirinkite “Kapitono Taksi”! Mes esame pasiruošę suteikti jums geriausias taksi paslaugas Neringos mieste ir visoje Lietuvoje.


Svetainė internete https://kapitonotaksi.lt

Recent Posts

See All

Mes atliekame visus automobilių priežiūros darbus, pradedant nuo techninės apžiūros ir baigiant įvairių defektų taisymu. Mūsų komanda susideda iš patyrusių meistrų, kurie visada yra pasirengę padėti i

Nuo 2016 metų plėtėmės iš šiai dienai galime pasiūlyti ne tik padangų montavimą-balansavimą, bet ir lengvo lydinio ratlankių lyginimą, ratlankių virinimą, automobilių kondicionierių pildymą. Nuo pat p

Parduokite savo automobilį greitai ir patogiai. Platus supirkėjų pasirinkimas. Geriausia rinkos kaina už Jūsų automobilį. Gausite daugiau nei 1 pasiūlymą Svetainė internete https://www.supirkinetojas.

Post: Blog2_Post
bottom of page